KONST / Litografier / Färglitografi 14424242
nr 1442 4242
Färglitografi
Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 18x21, yttermått inklusive ram: 37x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:19:54
11/1 19:41:39
300 kr
17/1 18:25:19